STF20NF06L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF20NF06L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STF20NF06L
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 60V 20A TO-220FP
listoch: STF20NF06L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie STF20NF06L
Číslo dielu STF20NF06L Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 60V 20A TO-220FP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85853 pcs Dátový hárok STF20NF06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220FP
séria STripFET™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 10A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 28W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Full Pack Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V Detailný popis N-Channel 60V 20A (Tc) 28W (Tc) Through Hole TO-220FP
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 20A (Tc)