STD70N6F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD70N6F3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD70N6F3
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 60V 70A DPAK
listoch: STD70N6F3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie STD70N6F3
Číslo dielu STD70N6F3 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 60V 70A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72510 pcs Dátový hárok STD70N6F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 35A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 110W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-12240-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V
Detailný popis N-Channel 60V 70A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 70A (Tc)