STD6NM60N-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD6NM60N-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD6NM60N-1
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 4.6A IPAK
listoch: STD6NM60N-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STD6NM60N-1
Číslo dielu STD6NM60N-1 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 600V 4.6A IPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71899 pcs Dátový hárok STD6NM60N-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení I-PAK
séria MDmesh™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 920 mOhm @ 2.3A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 45W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 420pF @ 50V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V Detailný popis N-Channel 600V 4.6A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 4.6A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
STD70N02L-1
STD70N02L-1
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: MOSFET N-CH 25V 60A IPAK
Skladom: 107973 pcs
Stiahnuť ▼: STD70N02L-1.pdf
RFQ
STD70N10F4
STD70N10F4
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: MOSFET N-CH 100V 60A DPAK
Skladom: 73831 pcs
Stiahnuť ▼: STD70N10F4.pdf
RFQ
STD6NM60N
STD6NM60N
popis: MOSFET N-CH 600V 4.6A DPAK