STD38NH02L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD38NH02L-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD38NH02L-1
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 24V 38A IPAK
listoch: STD38NH02L-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STD38NH02L-1
Číslo dielu STD38NH02L-1 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 24V 38A IPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84866 pcs Dátový hárok STD38NH02L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení I-PAK
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 13.5 mOhm @ 19A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 40W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 24V Detailný popis N-Channel 24V 38A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I-PAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 38A (Tc)