STD2NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD2NK100Z Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STD2NK100Z
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 1.85A DPAK
listoch: STD2NK100Z.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STD2NK100Z
Číslo dielu STD2NK100Z Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 1000V 1.85A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80726 pcs Dátový hárok STD2NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria SuperMESH™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 8.5 Ohm @ 900mA, 10V
Zníženie výkonu (Max) 70W (Tc) obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-7964-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 499pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 1.85A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 1.85A (Tc)