STB30NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB30NF20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STB30NF20
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK
listoch: STB30NF20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie STB30NF20
Číslo dielu STB30NF20 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 200V 30A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46740 pcs Dátový hárok STB30NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria STripFET™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 15A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 125W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-7946-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1597pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 200V Detailný popis N-Channel 200V 30A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D2PAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 30A (Tc)