STB19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB19NF20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STB19NF20
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 15A D2PAK
listoch: STB19NF20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie STB19NF20
Číslo dielu STB19NF20 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 200V 15A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75663 pcs Dátový hárok STB19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria MESH OVERLAY™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 90W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-7941-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 200V
Detailný popis N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount D2PAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 15A (Tc)