STB13NM50N-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB13NM50N-1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STB13NM50N-1
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 12A I2PAK
listoch: STB13NM50N-1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STB13NM50N-1
Číslo dielu STB13NM50N-1 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 500V 12A I2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44003 pcs Dátový hárok STB13NM50N-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení I2PAK
séria MDmesh™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 6A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 100W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 960pF @ 50V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V Detailný popis N-Channel 500V 12A (Tc) 100W (Tc) Through Hole I2PAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 12A (Tc)