STB11NM60FDT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB11NM60FDT4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STB11NM60FDT4
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 11A D2PAK
listoch: STB11NM60FDT4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STB11NM60FDT4
Číslo dielu STB11NM60FDT4 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 600V 11A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27978 pcs Dátový hárok STB11NM60FDT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria FDmesh™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 5.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 160W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-3511-2
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V
Detailný popis N-Channel 600V 11A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 11A (Tc)