SPV1001N40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1001N40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPV1001N40
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN
listoch: SPV1001N40.pdf
  • správa
Špecifikácie SPV1001N40
Číslo dielu SPV1001N40 Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4237 pcs Dátový hárok SPV1001N40.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 12.5A
Napätie - porucha 8-PQFN (5x6) séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Doba spätného obnovenia (trr) -
Odpor @ Ak, F - polarizácia 8-PowerVDFN
Ostatné mená 497-12077-2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobné číslo výrobcu SPV1001N40
Rozšírený popis Diode Standard 40V 12.5A Surface Mount 8-PQFN (5x6) Konfigurácia diódy 1µA @ 30V
popis DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN Prúd - reverzné únik @ Vr 140mV @ 10A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40V Kapacita @ Vr, F -45°C ~ 150°C