SMP50-120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-120 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMP50-120
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRISIL 120V BIDIRECT SMA
listoch: SMP50-120.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMP50-120
Číslo dielu SMP50-120 Výrobca STMicroelectronics
popis TRISIL 120V BIDIRECT SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 175641 pcs Dátový hárok SMP50-120.pdf
Napätie - stav vypnutý 120V Napätie - Breakover 160V
séria SMP, TRISIL™ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Počet prvkov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs) 150A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 50A Prúd - zadržanie (Ih) 150mA
kapacitné 30pF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMP50-130
SMP50-130
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRISIL 130V BIDIRECT SMA