SMP30-270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-270 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMP30-270
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA
listoch: SMP30-270.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMP30-270
Číslo dielu SMP30-270 Výrobca STMicroelectronics
popis TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161500 pcs Dátový hárok SMP30-270.pdf
Napätie - stav vypnutý 270V Napätie - Breakover 360V
séria SMP, TRISIL™ obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 497-12529-1
Počet prvkov 1 Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs) 70A Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 30A
Prúd - zadržanie (Ih) 150mA kapacitné 20pF