SMP100LC-35
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMP100LC-35
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB
listoch: SMP100LC-35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMP100LC-35
Číslo dielu SMP100LC-35 Výrobca STMicroelectronics
popis TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 215470 pcs Dátový hárok SMP100LC-35.pdf
Napätie - stav vypnutý 35V Napätie - Breakover 55V
séria SMP, TRISIL™ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 497-4093-2
SMP100LC35
Počet prvkov 1 Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs) 400A Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 100A
Prúd - zadržanie (Ih) 150mA kapacitné 55pF