SMCJ40A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ40A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ40A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 40V 84V SMC
listoch: SMCJ40A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ40A-TR
Číslo dielu SMCJ40A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 40V 84V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 303612 pcs Dátový hárok SMCJ40A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 84V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC
séria SMCJ, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 497-7900-2
SMCJ40A-TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 119A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -