SMCJ28A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ28A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ28A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 28V 59V SMC
listoch: SMCJ28A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ28A-TR
Číslo dielu SMCJ28A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 28V 59V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 261822 pcs Dátový hárok SMCJ28A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 59V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC (DO-214AB)
séria SMCJ, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Original-Reel®
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 497-15789-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -