SMCJ188CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ188CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ188CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 188V 388V SMC
listoch: SMCJ188CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ188CA-TR
Číslo dielu SMCJ188CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 188V 388V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 231603 pcs Dátový hárok SMCJ188CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 188V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 388V
Napätie - porucha (Min) 209V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMC séria SMCJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 497-16192-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 26A (8/20µs)