SMCJ188A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ188A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ188A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 188V 388V SMC
listoch: SMCJ188A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ188A-TR
Číslo dielu SMCJ188A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 188V 388V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 298454 pcs Dátový hárok SMCJ188A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 188V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 388V
Napätie - porucha (Min) 209V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC
séria SMCJ, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 26A (8/20µs)