SMCJ15CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ15CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMCJ15CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 15V 32.5V SMC
listoch: SMCJ15CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMCJ15CA-TR
Číslo dielu SMCJ15CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 15V 32.5V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 265787 pcs Dátový hárok SMCJ15CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 15V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 32.5V
Napätie - porucha (Min) 16.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMC séria SMCJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 497-6518-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 308A (8/20µs)