SMBJ33CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ33CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBJ33CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 33V 69.7V SMB
listoch: SMBJ33CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBJ33CA-TR
Číslo dielu SMBJ33CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 33V 69.7V SMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 397532 pcs Dátový hárok SMBJ33CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMB (DO-214AA) séria SMBJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Original-Reel® Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 497-3005-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.8A