SMBJ18CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ18CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBJ18CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 18V 39.3V SMB
listoch: SMBJ18CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBJ18CA-TR
Číslo dielu SMBJ18CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 18V 39.3V SMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 492922 pcs Dátový hárok SMBJ18CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 18V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 29.2V
Napätie - porucha (Min) 20V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMB (DO-214AA) séria SMBJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 497-6512-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.5A