SMBF12AVCL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMBF12AVCL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS TRANSIL 600W 12V SMB FLAT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMBF12AVCL
Číslo dielu SMBF12AVCL Výrobca STMicroelectronics
popis TVS TRANSIL 600W 12V SMB FLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324622 pcs Dátový hárok
séria - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMBD7000E6327HTSA1
SMBD7000E6327HTSA1
výrobcovia: International Rectifier (Infineon Technologies)
popis: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Skladom: 2949952 pcs
Stiahnuť ▼: SMBD7000E6327HTSA1.pdf
RFQ
SMBD914E6327HTSA1
SMBD914E6327HTSA1
popis: DIODE GEN PURP 100V 250MA SOT23