SMAJ8.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ8.5CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ8.5CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 19.5V SMA
listoch: SMAJ8.5CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMAJ8.5CA-TR
Číslo dielu SMAJ8.5CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 8.5V 19.5V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 759122 pcs Dátový hárok SMAJ8.5CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 19.5V
Napätie - porucha (Min) 9.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMAJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-15719-2
SMAJ8.5CA-TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 124A (8/20µs)