SMAJ6.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ6.5CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ6.5CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA
listoch: SMAJ6.5CA-TR.pdf
  • správa
Špecifikácie SMAJ6.5CA-TR
Číslo dielu SMAJ6.5CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 792241 pcs Dátový hárok SMAJ6.5CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.5V
Napätie - porucha (Min) 7.2V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMAJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-7896-2
SMAJ6.5CA-TR-ND
SMAJ65CATR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 160A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Súvisiace produkty
SMAJ6.5CATR
SMAJ6.5CATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA