SMAJ30A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ30A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ30A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 30V 64.3V SMA
listoch: SMAJ30A-TR.pdf
  • správa
Špecifikácie SMAJ30A-TR
Číslo dielu SMAJ30A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 30V 64.3V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 811445 pcs Dátový hárok SMAJ30A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.3V
Napätie - porucha (Min) 33.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC)
séria SMAJ, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 497-12778-2
SMAJ30A-TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 36A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -
Súvisiace produkty
SMAJ30AHE3/5A
SMAJ30AHE3/5A
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
Skladom: 591631 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ30AHE3/5A.pdf
RFQ
SMAJ30A-E3/61
SMAJ30A-E3/61
Skladom: 831897 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ30A-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ30ATR
SMAJ30ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 30V 48.4V SMA