SMAJ28A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ28A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ28A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 28V 59V SMA
listoch: SMAJ28A-TR.pdf
  • správa
Špecifikácie SMAJ28A-TR
Číslo dielu SMAJ28A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 28V 59V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 693161 pcs Dátový hárok SMAJ28A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 59V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC)
séria SMAJ, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 497-12524-2
SMAJ28A-TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 39A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -
Súvisiace produkty
SMAJ28ATR
SMAJ28ATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 28V 45.4V SMA