SMAJ188CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ188CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ188CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 188V 388V SMA
listoch: SMAJ188CA-TR.pdf
  • správa
Špecifikácie SMAJ188CA-TR
Číslo dielu SMAJ188CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 188V 388V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 688851 pcs Dátový hárok SMAJ188CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 188V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 388V
Napätie - porucha (Min) 209V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMAJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-7891-2
SMAJ188CA-TR-ND
SMAJ188CATR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Súvisiace produkty
SMAJ188CA-E3/5A
SMAJ188CA-E3/5A
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 188V 328V DO214AC
Skladom: 654991 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ188CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ188CAHE3/61
SMAJ188CAHE3/61
Skladom: 375668 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ188CAHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ188CA M2G
SMAJ188CA M2G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)