SMAJ10CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ10CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMAJ10CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 10V 21.7V SMA
listoch: SMAJ10CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMAJ10CA-TR
Číslo dielu SMAJ10CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 10V 21.7V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 785910 pcs Dátový hárok SMAJ10CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 21.7V
Napätie - porucha (Min) 11.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMAJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 400W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-14167-2
SMAJ10CA-TR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 106A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Číslo základnej časti SMAJ aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMAJ10CA-M3/61
SMAJ10CA-M3/61
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AC
Skladom: 469439 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ10CA-M3/61.pdf
RFQ
SMAJ10CAHE3/5A
SMAJ10CAHE3/5A
Skladom: 514513 pcs
Stiahnuť ▼: SMAJ10CAHE3/5A.pdf
RFQ
SMAJ10CATR
SMAJ10CATR
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: TVS DIODE 10V 17V SMA