SMA6J70CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J70CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J70CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 70V 120V SMA
listoch: 1.SMA6J70CA-TR.pdf2.SMA6J70CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J70CA-TR
Číslo dielu SMA6J70CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 70V 120V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 377653 pcs Dátový hárok 1.SMA6J70CA-TR.pdf2.SMA6J70CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 120V
Napätie - porucha (Min) 77.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMA6J, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-5947-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 27A (8/20µs)