SMA6J6.5A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J6.5A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J6.5A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA
listoch: 1.SMA6J6.5A-TR.pdf2.SMA6J6.5A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J6.5A-TR
Číslo dielu SMA6J6.5A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 401118 pcs Dátový hárok 1.SMA6J6.5A-TR.pdf2.SMA6J6.5A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.5V
Napätie - porucha (Min) 7.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC)
séria SMA6J, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 497-5944-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 276A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -