SMA6J58CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J58CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J58CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 58V 100V SMA
listoch: 1.SMA6J58CA-TR.pdf2.SMA6J58CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J58CA-TR
Číslo dielu SMA6J58CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 58V 100V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 279456 pcs Dátový hárok 1.SMA6J58CA-TR.pdf2.SMA6J58CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 100V
Napätie - porucha (Min) 64.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMA6J, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Original-Reel® Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-5941-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 33A (8/20µs)