SMA6J28CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J28CA-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J28CA-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 28V 51.6V SMA
listoch: 1.SMA6J28CA-TR.pdf2.SMA6J28CA-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J28CA-TR
Číslo dielu SMA6J28CA-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 28V 51.6V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 320099 pcs Dátový hárok 1.SMA6J28CA-TR.pdf2.SMA6J28CA-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 51.6V
Napätie - porucha (Min) 31.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC) séria SMA6J, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Original-Reel® Balík / puzdro DO-214AC, SMA
Ostatné mená 497-7888-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 68A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
Číslo základnej časti SMA6J aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMA6J30AHR3G
SMA6J30AHR3G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
Skladom: 753616 pcs
Stiahnuť ▼: SMA6J30AHR3G.pdf
RFQ
SMA6J28CA
SMA6J28CA
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODES SMA 600W