SMA6J188A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J188A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J188A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 188V 323V SMA
listoch: 1.SMA6J188A-TR.pdf2.SMA6J188A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J188A-TR
Číslo dielu SMA6J188A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 188V 323V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 339787 pcs Dátový hárok 1.SMA6J188A-TR.pdf2.SMA6J188A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 188V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 323V
Napätie - porucha (Min) 209V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC)
séria SMA6J, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 479-7444-2
479-7444-2-ND
SMA6J188A-TR-ND
SMA6J188ATR
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -