SMA6J12A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J12A-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMA6J12A-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 12V 23.5V SMA
listoch: 1.SMA6J12A-TR.pdf2.SMA6J12A-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SMA6J12A-TR
Číslo dielu SMA6J12A-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 12V 23.5V SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 343086 pcs Dátový hárok 1.SMA6J12A-TR.pdf2.SMA6J12A-TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 23.5V
Napätie - porucha (Min) 13.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMA (DO-214AC)
séria SMA6J, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Original-Reel®
Balík / puzdro DO-214AC, SMA Ostatné mená 497-5917-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 157A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -
Číslo základnej časti SMA6J aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SMA6J12A R3G
SMA6J12A R3G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 12V 18.8V DO214AC