SM30T35AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM30T35AY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM30T35AY
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V SMC
listoch: SM30T35AY.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SM30T35AY
Číslo dielu SM30T35AY Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 30V 48.4V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61010 pcs Dátový hárok SM30T35AY.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC (DO-214AB)
séria Automotive, AEC-Q101, SM30TY, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 497-12189-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 62A Kapacita @ Frekvencia -