SM15T7V5CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T7V5CAY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM15T7V5CAY
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.4V 14.5V SMC
listoch: SM15T7V5CAY.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SM15T7V5CAY
Číslo dielu SM15T7V5CAY Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.4V 14.5V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 155132 pcs Dátový hárok SM15T7V5CAY.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.4V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.5V
Napätie - porucha (Min) 7.13V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMC séria Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 497-11785-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 690A (8/20µs)