SM15T7V5A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T7V5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SM15T7V5A
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.4VWM 14.5VC SMC
listoch: SM15T7V5A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie SM15T7V5A
Číslo dielu SM15T7V5A Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 6.4VWM 14.5VC SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 223794 pcs Dátový hárok SM15T7V5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 7.13V
Napätie - porucha (Min) 6.4V Napätie - porucha SMC
typ Zener séria SM15T, TRANSIL™
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 690A (8/20µs)
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 497-12774-2
SM15T7V5A-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu SM15T7V5A
popis TVS DIODE 6.4VWM 14.5VC SMC Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.5V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SM15T75CAY
SM15T75CAY
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TVS DIODE 64.1V 134V SMC
Skladom: 143498 pcs
Stiahnuť ▼: SM15T75CAY.pdf
RFQ
SM15T7V5AHE3/9AT
SM15T7V5AHE3/9AT
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Skladom: 189051 pcs
Stiahnuť ▼: SM15T7V5AHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T75AY
SM15T75AY
výrobcovia: STMicroelectronics
Stiahnuť ▼: SM15T75AY.pdf
SM15T7V5AHE3/57T
SM15T7V5AHE3/57T
Stiahnuť ▼: SM15T7V5AHE3/57T.pdf
SM15T7V5A-M3/9AT
SM15T7V5A-M3/9AT
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB
Stiahnuť ▼: SM15T7V5A-M3/9AT.pdf
SM15T7V5A-E3/9AT
SM15T7V5A-E3/9AT
Stiahnuť ▼: SM15T7V5A-E3/9AT.pdf
SM15T6V8CAHE3/57T
SM15T6V8CAHE3/57T
popis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Stiahnuť ▼: SM15T6V8CAHE3/57T.pdf
SM15T6V8CAY
SM15T6V8CAY
popis: TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC
Stiahnuť ▼: SM15T6V8CAY.pdf
SM15T7V5A-E3/57T
SM15T7V5A-E3/57T
Stiahnuť ▼: SM15T7V5A-E3/57T.pdf
SM15T6V8CAHE3/9AT
SM15T6V8CAHE3/9AT
Stiahnuť ▼: SM15T6V8CAHE3/9AT.pdf
SM15T75A
SM15T75A
Stiahnuť ▼: SM15T75A.pdf
SM15T7V5A-M3/57T
SM15T7V5A-M3/57T
Stiahnuť ▼: SM15T7V5A-M3/57T.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety