LNBTVS6-220S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS6-220S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LNBTVS6-220S
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 20V 35V SMC
listoch: LNBTVS6-220S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LNBTVS6-220S
Číslo dielu LNBTVS6-220S Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 20V 35V SMC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121981 pcs Dátový hárok LNBTVS6-220S.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 20V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 35V
Napätie - porucha (Min) 22V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMC
séria LNBTVS, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 22500 (22.5kW) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 497-4997-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 500A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia -