LFTVS10-1F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LFTVS10-1F3
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 8V 13V 4FLIPCHIP
listoch: LFTVS10-1F3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LFTVS10-1F3
Číslo dielu LFTVS10-1F3 Výrobca STMicroelectronics
popis TVS DIODE 8V 13V 4FLIPCHIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 155615 pcs Dátový hárok LFTVS10-1F3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13V
Napätie - porucha (Min) 10V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení 4-FlipChip (0.77x0.77)
séria LFTVS, TRANSIL™ Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 350W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 4-UFBGA, FCBGA Ostatné mená 497-12494-1
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 200pF @ 1MHz Číslo základnej časti LFTVS10
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LFTVXO009900BULK
LFTVXO009900BULK
výrobcovia: IQD Frequency Products
popis: OSCILLATOR VCTCXO 10.0MHZ HCMOS
Skladom: 7686 pcs
Stiahnuť ▼: LFTVXO009900BULK.pdf
RFQ
LFTQSJT
LFTQSJT
výrobcovia: N/A
popis: HARDWARE 0.5MM 120-PIN QFP
Skladom: 5510 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LFTQSK1T
LFTQSK1T
výrobcovia: N/A
popis: HARDWARE 0.635MM 132-PI
Stiahnuť ▼:
LFTQSMT
LFTQSMT
popis: HARDWARE 0.65MM 160-PIN
popis: OSCILLATOR VCTCXO 16.3840MHZ HCM
Stiahnuť ▼: LFTVXO009905BULK.pdf
LFTQSLT
LFTQSLT
popis: HARDWARE 0.5MM 144-PIN
LFTQSM1T
LFTQSM1T
popis: HARDWARE 0.65MM 184-PIN