LDK220M33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220M33R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDK220M33R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
listoch: 1.LDK220M33R.pdf2.LDK220M33R.pdf3.LDK220M33R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LDK220M33R
Číslo dielu LDK220M33R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 155730 pcs Dátový hárok 1.LDK220M33R.pdf2.LDK220M33R.pdf3.LDK220M33R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 13.2V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Original-Reel®
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-14824-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 100µA Aktuálny - pokojný (Iq) 90µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable