LDK220C27R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220C27R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDK220C27R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LIN 2.7V 200MA SOT323-5
listoch: LDK220C27R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LDK220C27R
Číslo dielu LDK220C27R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LIN 2.7V 200MA SOT323-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 247697 pcs Dátový hárok LDK220C27R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.7V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 13.2V
Balík dodávateľov zariadení SOT-323-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-14820-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA SOT-323-5
Prúd - Napájanie (Max) 100µA Aktuálny - pokojný (Iq) 90µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable