LDK130M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M18R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDK130M18R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
listoch: LDK130M18R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LDK130M18R
Číslo dielu LDK130M18R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 231442 pcs Dátový hárok LDK130M18R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.4V @ 300mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-14020-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 120µA Aktuálny - pokojný (Iq) 60µA
Prúd - výstup 300mA Ovládacie funkcie Enable