LDK120C-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120C-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDK120C-R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT323
listoch: LDK120C-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LDK120C-R
Číslo dielu LDK120C-R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 217613 pcs Dátový hárok LDK120C-R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.3V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.8V
Napätie - výstup (Max) 5.2V Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-323-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-13492-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-323-5
Prúd - Napájanie (Max) 100µA Aktuálny - pokojný (Iq) 60µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable