LD39020DTPU31R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39020DTPU31R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD39020DTPU31R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DFN
listoch: LD39020DTPU31R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie LD39020DTPU31R
Číslo dielu LD39020DTPU31R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210370 pcs Dátový hárok LD39020DTPU31R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.1V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-DFN (1x1) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Soft Start obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-15227-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 40 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 200mA 4-DFN (1x1)
Aktuálny - pokojný (Iq) 40µA Prúd - výstup 200mA