LD2982AM33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2982AM33R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD2982AM33R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
listoch: LD2982AM33R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LD2982AM33R
Číslo dielu LD2982AM33R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 109706 pcs Dátový hárok LD2982AM33R.pdf
Odchod napätia (Max) 0.225V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-3487-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 1.2mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 150µA Prúd - výstup 50mA