LD29300V18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29300V18 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD29300V18
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220AB
listoch: LD29300V18.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LD29300V18
Číslo dielu LD29300V18 Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79332 pcs Dátový hárok LD29300V18.pdf
Odchod napätia (Max) 0.7V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 14V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-1508-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220AB Prúd - Napájanie (Max) 100mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 180µA Prúd - výstup 3A