LD1585CD2T18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1585CD2T18R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD1585CD2T18R
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
listoch: LD1585CD2T18R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LD1585CD2T18R
Číslo dielu LD1585CD2T18R Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 81324 pcs Dátový hárok LD1585CD2T18R.pdf
Odchod napätia (Max) 1.4V @ 5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-3465-1 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A D2PAK Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA
Prúd - výstup 5A Ovládacie funkcie -