LD1086D2M33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LD1086D2M33
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
listoch: LD1086D2M33.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LD1086D2M33
Číslo dielu LD1086D2M33 Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79035 pcs Dátový hárok LD1086D2M33.pdf
Odchod napätia (Max) 1.5V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 79dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A D2PAK-3
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 1.5A