L78M15ABDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M15ABDT-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L78M15ABDT-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
listoch: L78M15ABDT-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie L78M15ABDT-TR
Číslo dielu L78M15ABDT-TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 379227 pcs Dátový hárok L78M15ABDT-TR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 35V
Balík dodávateľov zariadení DPAK séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 54dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-7772-2
L78M15ABDT-TR-ND
L78M15ABDTTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 50 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA DPAK
Aktuálny - pokojný (Iq) 6mA Prúd - výstup 500mA