L78M12ABDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M12ABDT-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L78M12ABDT-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
listoch: L78M12ABDT-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie L78M12ABDT-TR
Číslo dielu L78M12ABDT-TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 225686 pcs Dátový hárok L78M12ABDT-TR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 35V
Balík dodávateľov zariadení DPAK séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 497-1209-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DPAK Aktuálny - pokojný (Iq) 6mA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -