L78L24ABZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L78L24ABZ-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
listoch: L78L24ABZ-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie L78L24ABZ-TR
Číslo dielu L78L24ABZ-TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 708004 pcs Dátový hárok L78L24ABZ-TR.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 24V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 37dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA TO-92-3 Prúd - Napájanie (Max) 6.5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 6mA Prúd - výstup 100mA